Reado

Reado Switch. Potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, aby ste si mohli kúpiť nové bývanie?

Aj my sme mali tento problém...Ale vyriešili sme ho už aj za vás. Reado Switch vám umožní predať vašu nehnuteľnosť s istotou už do 48 hodín, bývať vo svojom aj po predaji až 6 mesiacov, bez stresu nájsť nové bývanie a presťahovať sa len raz. Do nového! Získate tak finančné prostriedky za predaj s istotou a časový komfort na nájdenie a kúpu nového bývania.

Ako Reado Switch funguje?

1
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
V priebehu pár minút nám predstavíte vašu nehnuteľnosť a Reado vám s pomocou presných dát pripraví okamžité ocenenie nehnuteľnosti online a zadarmo. Vyhodnotená trhová cena nie je pre vás záväzná, ale pomôže vám upresniť vaše očakávania.
2
Istý predaj už do 48 hodín
Vašu ponuku schválime, pripravíme na predaj a podpíšeme zmluvu o sprostredkovaní - online. Ponuku sprístupníme pre stovky hotovostných kupujúcich. Do 48 hodín môžete získať ponuku na kúpu vašej nehnuteľnosti. Nemusíte už absolvovať zbytočné obhliadky bez seriózneho záujmu. Predáte s istotou a bez stresu. Od kúpnej ceny je odrátaný nájom vo výške 2% z predajnej ceny nehnuteľnosti.
3
Podpis kúpnej zmluvy a prevod finančných prostriedkov
Náš expert s vami a s kupujúcim dohodne termín podpisu kúpnej zmluvy u notára, ktorý je vám najbližšie. Na prevod finančných prostriedkov využívame bezpečnú notársku úschovu. Akonáhle prebehol zápis do katastra nehnuteľností, peniaze z notárskej úschovy sú vám hned’ vyplatené.
4
Bývajte vo svojom aj po predaji
Následne s vami kupujúci (nový vlastník nehnuteľnosti) podpíše nájomnú zmluvu na 6 mesiacov. Neplatíte žiadny mesačný nájom, nájomné bolo už odrátané z predajnej ceny. Teraz máte finančné prostriedky za predaj vašej bývalej nehnuteľnosti a stále môžete v nej bývať. Až kým nenájdete vhodné nové bývanie.
5
Nájdite nové bývanie a presťahujte sa len raz. Do nového!
Nové bývanie môžete nájsť aj s Reado, kedykoľvek a kdekoľvek. Naše ponuky môže vyhľadať prostredníctvom vášho Reado účtu a môžete tiež využiť moderné nástroje na vyhľadanie tej pravej novej nehnuteľnosti, ktorá spĺňa vaše potreby a požiadavky. Potrebujete výhodné spolufinancovanie kúpy nového bývania? Pomôže vám pri tom naša nová online hypotéka Reado Hypo. Ak sa vám nebude páčiť žiadna z našich ponúk, naša chyba. Nové bývanie nemusíte nájsť len s Reado. A my sa zlepšíme, aby ste nabudúce s nami už našli nové vysnívané bývanie.
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
Je to naozaj jednoduché, bez stresu a s istotou. Začnime s okamžitým bezplatným ocenením vašej nehnuteľnosti. O ostatné sa postaráme my.
Len 3% a nič navyše
Iba ak všetko prebehne úspešne. Naša provízia je 3% (bez DPH) z predajnej ceny nehnuteľnosti. Provízia je súčasťou ceny, za ktorú kupujúci nehnuteľnosť kúpi. Vy nám teda nič neplatíte. Nemáme žiadne skryté poplatky, preddavky, provízie. Len 3%.

Výhody Reado Switch

Istý predaj bez zbytočných obliadok bez seriózneho záujmu
Získajte okamžité finančné prostriedky a komfort na kúpu nového bývania
Nájdite nové bývanie bez stresu a s istotou
Bývajte vo svojom aj po predaji až 6 mesiacov
Sťahujete len raz. Do nového!
A to všetko len pár klikmi
Kontaktujte nás Potrebujete poradiť ?  +421 919 49 59 49