Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Reado Switch. Potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, aby ste si mohli kúpiť nové bývanie?

Aj my sme mali tento problém, ale vyriešili sme ho už aj za vás. Reado Switch vám umožní predať vašu nehnuteľnosť s istotou už do 48 hodín, bývať vo svojom aj po predaji až 6 mesiacov, bez stresu nájsť nové bývanie a presťahovať sa len raz. Do nového! Získate tak finančné prostriedky za predaj s istotou a časový komfort na nájdenie a kúpu nového bývania.

Ako Reado Switch funguje?

1
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
V priebehu pár minút nám predstavíte vašu nehnuteľnosť a Reado vám s pomocou presných dát pripraví okamžité ocenenie nehnuteľnosti online a zadarmo. Vyhodnotená trhová cena nie je pre vás záväzná, ale pomôže vám upresniť vaše očakávania.
2
Istý predaj a možnosť získať ponuku na kúpu už do 48 hodín
Vašu ponuku schválime a pripravíme na predaj. Ponuku sprístupníme pre stovky relevantných záujemcov o kúpu. Do 48 hodín môžete získať ponuku na kúpu vašej nehnuteľnosti. Nemusíte už absolvovať zdĺhavý a neistý proces. Predáte s istotou a bez stresu. Od kúpnej ceny je odrátaný nájom vo výške 2% z predajnej ceny nehnuteľnosti, aby ste mohli bývať vo svojom aj po predaji, kým nájdete nové vysnívané bývanie.
3
Podpis kúpnej zmluvy a prevod finančných prostriedkov
Náš expert s vami a s kupujúcim dohodne termín podpisu kúpnej zmluvy u notára, ktorý je vám najbližšie. Ak predávajúci kupuje nehnuteľnosť v hotovosti, využívame notársku úschovu a peniaze z úschovy sú vám hneď vyplatené po zápise do katastra nehnuteľností.
4
Bývajte vo svojom aj po predaji
Následne s vami kupujúci (nový vlastník nehnuteľnosti) podpíše nájomnú zmluvu na 6 mesiacov. Neplatíte žiadny mesačný nájom, nájomné bolo už odrátané z predajnej ceny. Teraz máte finančné prostriedky za predaj vašej bývalej nehnuteľnosti a stále môžete v nej bývať. Až kým nenájdete vhodné nové bývanie.
5
Nájdite nové bývanie a presťahujte sa len raz. Do nového!
Nové bývanie môžete nájsť aj s Reado, kedykoľvek a kdekoľvek. Návštívte www.reado.sk, vyhľadávajte a porovnajte ponuky nehnuteľností, ktoré vyhovujú vašim potrebám a požiadavkám.
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
Je to naozaj jednoduché, bez stresu a s istotou. Začnime s okamžitým bezplatným ocenením vašej nehnuteľnosti. O ostatné sa postaráme my.
Len 3% a nič navyše
Iba ak všetko prebehne úspešne. Naša provízia je 3% (bez DPH) z predajnej ceny nehnuteľnosti. Provízia je súčasťou ceny, za ktorú kupujúci nehnuteľnosť kúpi. Vy nám teda nič neplatíte. Nemáme žiadne skryté poplatky, preddavky, provízie. Len 3%.

Výhody Reado Switch

Istý predaj bez zdĺhavého procesu
Získajte finančné prostriedky a komfort na kúpu nového bývania
Nájdite nové bývanie bez stresu a s istotou
Bývajte vo svojom aj po predaji až 6 mesiacov
Sťahujete len raz. Do nového!
A to všetko len pár klikmi