Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Reado Expert. Najvýhodnejší predaj vašej nehnuteľnosti

Predajte najvýhodnejšie s Reado Expert. Starostlivo pre vás vyhodnotíme a vyberieme najlepšieho overeného makléra, ktorý predá vašu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Reado je pre vás zadarmo.

Ako Reado Expert Funguje?

1
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
V priebehu pár minút nám predstavíte vašu nehnuteľnosť a Reado vám s pomocou presných dát pripraví okamžité ocenenie nehnuteľnosti online a zadarmo. Vyhodnotená trhová cena nie je pre vás záväzná, ale pomôže vám upresniť vaše očakávania. Doplnkové informácie môžete doplniť prostredníctvom vášho Reado účtu alebo využite konzultáciu od nášho experta zadarmo.
2
Vyhodnotíme najlepšieho makléra
Starostlivo pre vás vyhodnotíme a vyberieme najlepšieho overeného makléra, ktorý predá vašu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Maklér pripraví vašu nehnuteľnosť a predstaví ju tisíckam záujemcov. Fázy predaja môžete komfortne sledovať prostredníctvom vášho Reado účtu.
3
Predané! Za najlepšiu cenu
Maklér sprostredkuje predaj vašej nehnuteľnosti a dôkladne zariadi všetky potrebné kroky, vrátane bezpečného prevodu finančných prostriedkov a odovzdanie nehnuteľnosti.
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
Je to naozaj jednoduché, bez stresu a s istotou. Začnime s okamžitým bezplatným ocenením vašej nehnuteľnosti. O ostatné sa postaráme my.
Máme presné dáta
Reado spracúva a analyzuje veľké množstvo dát o realitnom trhu, cenách nehnuteľností, aktuálnej ponuke, trhovej likvidite alebo o lokalite s cieľom odporučiť vám najlepšie riešenie, vždy byť pripravení na každú situáciu, poskytnúť vám najkvalitnejšie služby a maximalizovať váš zisk z predaja. Prístup k naším dátam majú len naši partnerskí realitní makléri a vy.

Výhody Reado Expert

Starostlivo pre vás hodnotíme maklérov podľa špecializácie na lokalitu, úspešnosti predaja, spoľahlivosti a mnohých ďalších atribútov
Maklér, ktorý s vami bude spolupracovať, má 2 a viac rokov praxe a minimálne 25 predaných nehnuteľností vo vašej lokalite
Naši partnerskí makléri využívajú presné dáta o realitnom trhu a inovatívne technológie s cieľom predať vašu nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie
Sledujte celý proces predaja transparentne prostredníctvom vášho Reado účtu.
Reado je pre vás zadarmo a bez záväzku
Priemerná provízia za sprostredkovanie predaja pre makléra je 3% (bez DPH)