Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Reado Easy. Predajte okamžite.

Potrebujete predať vašu nehnuteľnosť okamžite? Predajte s Reado už do 48 hodín s
istotou a bez stresu.

Ako Reado Easy Funguje?

1
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
V priebehu pár minút nám predstavíte vašu nehnuteľnosť a Reado vám s pomocou presných dát pripraví okamžité ocenenie nehnuteľnosti online a zadarmo. Vyhodnotená trhová cena nie je pre vás záväzná, ale pomôže vám upresniť vaše očakávania.
2
Istý predaj už do 48 hodín
Vašu ponuku schválime, pripravíme na predaj a podpíšeme zmluvu o sprostredkovaní - online. Ponuku sprístupníme pre stovky hotovostných kupujúcich. Do 48 hodín môžete získať ponuku na kúpu vašej nehnuteľnosti. Nemusíte už absolvovať zbytočné obhliadky bez seriózneho záujmu. Predáte s istotou a bez stresu.
3
Podpis kúpnej zmluvy a prevod finančných prostriedkov
Náš expert s vami a s kupujúcim dohodne termín podpisu kúpnej zmluvy u notára, ktorý je vám najbližšie. Na prevod finančných prostriedkov využívame bezpečnú notársku úschovu. Akonáhle prebehol zápis do katastra nehnuteľností, peniaze z notárskej úschovy sú vám hned’ vyplatené.
Získajte okamžité bezplatné ocenenie
Je to naozaj jednoduché, bez stresu a s istotou. Začnime s okamžitým bezplatným ocenením vašej nehnuteľnosti. O ostatné sa postaráme my.
Len 1% a nič navyše
Iba ak všetko prebehne úspešne. Naša provízia je 1% (bez DPH) z predajnej ceny nehnuteľnosti. Provízia je súčasťou ceny, za ktorú kupujúci nehnuteľnosť kúpi. Vy nám teda nič neplatíte. Nemáme žiadne skryté poplatky, preddavky, provízie. Len 1%.

Výhody Reado Easy

Istý predaj bez zbytočných obliadok bez seriózneho záujmu
Získajte okamžité finančné prostriedky
Ponuku predstavíme stovkám hotovostných kupujúcich s cieľom maximalizovať cenu
Ponuku predstavíme stovkám hotovostných kupujúcich s cieľom maximalizovať cenu
A to všetko len pár klikmi