Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Všetko pod jednou strechou pri predaji či kúpe nehnuteľnosti

29.09.2022

Ak momentálne riešite otázku bývania, Reado je inovatívna realitná platforma, ktorá vám pomôže spraviť najlepšie realitné rozhodnutie a umožní vám predať alebo kúpiť jednoducho a bezstarostne. 

Prvým krokom celého procesu je okamžité bezplatné ocenenie. Ďalej Vám pomôžeme predať najvýhodnejšie s najlepšie hodnotenými realitnými expertmi na Slovensku. Ak bývanie hľadáte, získate od nás vždy najnovšie ponuky ako prví, presne podľa vašich predstáv. Práve to vám šetrí čas aj peniaze.

Čas sú čoraz väčšie peniaze

Zvažujete predaj, no nedokážete v rýchlo meniacom sa realitnom prostredí zadefinovať tú správnu cenu? Naše unikátne ocenenie, ktoré analyzuje dáta o viac ako pól milióne transakcií, vplyvy lokality na trhovú hodnotu ako aj technické parametre nehnuteľnosti, vás nasmeruje správne ohodnotiť nehnuteľnosť a zvýši tak pravdepodobnosť jej výhodného a najmä rýchleho predaja. Nestrácajte čas a dôveryhodnosť potenciálnych záujemcov! S Reado si v priebehu pár minút určíte správnu cenu nehnuteľnosti online a zadarmo.

Majte v realitách poriadok

Snažíte sa zorientovať na trhu, no badáte, že okrem špecifík vášho mesta trh definuje aj mikro-lokalita vášho bydliska? Ak potrebujete presnejšie zistiť aká je cena za meter štvorcový, aktuálna ponuka na trhu, priemerná dĺžka predaja, alebo priemerná výška mesačného nájmu, môžete využiť vôbec prvú realitnú cenovú mapu slovenského trhu od Reado. Už nebudete musieť tápať v cenách realít ani porovnávať ponuky stoviek realitných portálov. S Reado máte všetky dáta na jednom mieste!

Spoľahlivý partner pre zodpovedný krok

Ak už máte v prioritách jasno a hľadáte hodnoverného partnera pre predaj či kúpu nehnuteľnosti, obráťte sa na náš Reado portál, ktorého služby využilo už viac ako 5 250 klientov na Slovensku a v Českej republike. Jedno z vašich najväčších životných rozhodnutí navyše zveríte do rúk ocenených expertov, keďže sa Reado ako prvý startup na Slovensku ocitol na zozname inovácií v rámci globálneho “Real Estate Innovations Overview”, nadnárodnej spoločnosti KPMG.

Zdieľať článok:

Ďalšie články