Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Prečo využiť služby Reado?

14.04.2022

Predaj nehnuteľnosti je náročný proces. Je to úkon, ktorý väčšina z nás absolvuje raz, dvakrát za život, preto je potrebné byť dostatočne pripravený, alebo mať pri sebe odborníkov, ktorí celý proces zjednodušia a zrealizujú bez zbytočných komplikácií.

Proces predaja nehnuteľnosti začíname správnym ocením. Nasleduje príprava bytu na fotenie a vytvorenie dokonalého inzerátu, ktorý v najlepšom svetle odprezentuje váš byt. Zabudnúť nesmieme na samotnú obhliadku. Ak už máte kupujúceho, náročné sa môžu zdať právne náležitosti – rezervačná zmluva, kúpna zmluva, prepis vlastníckych práv na katastri.

Narazili ste na problém už pri ocenení vášho bytu? O ďalších krokoch ste ani netušili? Máte problém s inzerátom? Obchodná a právna korešpondencia je vám cudzia? V tom prípade sa obráťte na Reado, ktorého hlavným cieľom je pomôcť vám zrealizovať najdôležitejšiu transakciu v živote pomocou inovatívnych riešení a umožniť predať a kúpiť nehnuteľnosť jednoducho, rýchlo, s istotou a bez stresu.

Služba Reado začína bezplatným okamžitým ocenením nehnuteľnosti. Na základne vyhodnotenej ceny vašej nehnuteľnosti sa môžete rozhodnúť, či je správny moment na predaj bytu. 

Nesprostredkujeme, ale poskytujeme jednoduché, zároveň efektívne a účinné riešenia predaja a kúpy nehnuteľnosti. Ponúkame alternatívu vo forme moderných realitných riešení:

-   Potrebujete predať najvýhodnejšie a maximalizovať zisk?

-   Chcete predať okamžite do 48 hodín?

-   Túžite predať a kúpiť súčasne?

Reado má riešenia na všetky vaše potreby.

Každý klient, ktorý sa rozhodne využiť služby Reado, získa registráciou bezplatný osobný digitálny profil, prostredníctvom ktorého sa môže kedykoľvek spojiť s Reado poradcom. Tento účet umožňuje predávajúcim nielen revidovať ich ocenenie a komunikovať s nami odkiaľkoľvek a kedykoľvek, ale aj sledovať celý proces predaja online. Váš osobný digitálny profil vám umožní mať prehľad o všetkých fázach predaja vašej nehnuteľnosti. Od inzercie, cez obliadky, až po podpis rezervačnej a kúpnej zmluvy. Aj ked’ vám počas celého procesu radí náš expert, je pre nás dôležité, aby ste mali kontrolu nad celým procesom a aktuálny prehľad o predaji. To nám umožňuje adekvátnejšie reagovať na zmeny vašich potrieb a preferencií.

V balíku služieb Reado je zahrnuté aj poradenstvo. Preto budete vedieť, kedy je najvhodnejší čas predaja, odporučíme vám najlepšieho makléra vo vašej lokalite, ak chcete predať najvýhodnejšie. Poskytneme informácie o kvalite životného prostredia, občianskej vybavenosti, ale aj o nákladoch na bývanie vrátane spotrebiteľských cien v lokalite, do ktorej sa chcete nasťahovať.

Zaujali Vás služby Reado, ale stále potrebujete viac informácií? V tom prípade si pozrite nedeľnú reláciu Nové bývanie v televízii JOJ, kde vám predstavíme našu značku, služby a ukážeme informácie, ktoré môžete od nás získať k nehnuteľnosti, ktorú sa rozhodnete kúpiť alebo predať.

Zdieľať článok:

Ďalšie články

Čo je Reado ?

Našou misiou je podporiť najdôležitejšiu transakciu v živote pomocou inovatívnych riešení ....