Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Čo je Reado ?

13.01.2022

Našou misiou je podporiť najdôležitejšiu transakciu v živote pomocou inovatívnych riešení a umožniť vám predať alebo kúpiť nehnuteľnosť jednoducho, rýchlo, s istotou a bez stresu.

Požiadavky ľudí, takých, ako ste vy aj my, ktorí potrebujú predať svoje najhodnotnejšie aktívum, alebo ktorí práve hľadajú nové vysnívané bývanie, sa zmenili. Potreba zostala tá istá. A presne preto je tu Reado. Chceme poskytnúť moderné riešenia, ktoré zodpovedajú najvyšším požiadavkám, na základnú potrebu, ktorú rieši každý z nás. Chceme byť preto vašou prvou voľbou.

Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti bol neistý, stresujúci a netransparentný. 

Reado využíva presné a aktuálne dáta, aby sme vám na začiatku poskytli okamžité ocenenie vašej nehnuteľnosti, poradili najvhodnejší čas predaja, odporučili najlepšieho makléra vo vašej lokalite, ak chcete predať najvýhodnejšie, alebo poskytli informácie o kvalite životného prostredia, občianskej vybavenosti a aj o nákladoch na bývanie vrátane spotrebiteľských cien v lokalite, do ktorej sa chcete nasťahovať. Dokonca celý proces predaja dokážete sledovať prostredníctvom vášho osobného Reado účtu.

Nesprostredkujeme, ale poskytujeme jednoduché, zároveň efektívne a účinné riešenia predaja a kúpy nehnuteľnosti. Či už chcete predať najvýhodnejšie a maximalizovať váš zisk z predaja, potrebujete predať okamžite, alebo potrebujete predať a kúpiť súčasne, Reado má riešenia na všetky vaše potreby.

Ako ale Reado funguje?

V prvom kroku získate okamžité bezplatné ocenenie. 

V priebehu pár minút nám predstavíte vašu nehnuteľnosť a Reado vám s pomocou presných dát pripraví okamžité ocenenie nehnuteľnosti online a zadarmo. Vyhodnotená trhová cena nie je pre vás záväzná, ale pomôže vám upresniť vaše očakávania. Doplnkové informácie môžete doplniť prostredníctvom vášho Reado účtu alebo využite konzultáciu od nášho experta zadarmo. 

Jednoduché, ale efektívne riešenia podľa vašich potrieb

Vytvorili sme jednoduché, komfortné a zároveň jednoduché riešenia predaja a kúpy nehnuteľnosti, Reado Expert, Reado Easy a Reado Switch, ktoré môžete využiť kedykoľvek a kdekoľvek. 

Chcete predať najvýhodnejšie s Reado Expert? 

Vyhodnotíme pre vás najlepších maklérov vo vašej lokalite, ktorí predajú vašu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Realitným profesionálom, ktorí s Reado spolupracujú, poskytujeme aktuálne dáta o cenách nehnuteľností, analýzy trhu a inovatívne technológie s cieľom maximalizovať váš zisk.

Potrebujete predať jednoducho a okamžite s Reado Easy?

Predajte okamžite a získajte nezáväznú ponuku už do 48 hodín. Po získaní ocenenia pripravíme vašu ponuku pre stovky hotovostných kupujúcich. Predajte vašu nehnuteľnosť bez stresu a s istotou.

Potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, aby ste si mohli kúpiť nové vysnívané bývanie? To je Reado Switch.

Predajte a kúpte súčasne. Predajte s Reado vašu nehnuteľnosť bez stresu už do 48 hodín, získate finančné prostriedky na kúpu nového bývania a bývajte vo svojom aj po predaji, až kým nenájdete nové vysnívané bývanie. Sťahujete sa len raz. Do nového! 

A čo ak chcete kúpiť nové bývanie?

Či už predávate a kupujete súčasne alebo máte len záujem kúpiť nové bývanie, všetky ponuky nájdete prostredníctvom vášho účtu alebo cez nový realitný portál Reado. Potrebujete výhodné spolufinancovanie kúpy nového bývania? Pomôže vám pri tom naša najmodernejšia digitálna hypotéka Reado Hypo.

Znie to utopicky však?

Ale toto v Reado presne robíme, sme odhodlaní v tom pokračovať a neustále zlepšovať realitné služby. Sme mladý, ale overený startup. Sme hlavný partner Európskej asociácie realitných profesií a spolupracujeme s renomovanými autoritami na Slovensku a v Európe. Každý deň Reado využijú stovky ľudí, záujemcov o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti. Pre nás je dôležitý každý jeden z vás. Predsa len predávate svoje najhodnotnejšie aktívum alebo kupujete nový vysnívaný domov s Reado. 

Zdieľať článok:

Ďalšie články