Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Budúcnosť = transparentnosť 

17.02.2022

Predaj a kúpa nehnuteľnosti je častokrát komplikovaný a zdĺhavý proces. Cieľom Reado je tento proces zjednodušiť a poskytnúť maximálnu podporu. Priniesť moderné a jednoduché realitné riešenia, ktoré vám umožnia predať alebo kúpiť nehnuteľnosť s istotou a bez stresu. 

V dnešnom svete moderných technológií môžeme cez mobilný telefón s využitím aplikácií zabezpečiť rôzne služby. Zvykli sme si na možnosť objednať si jedlo, taxík, letenku, alebo spravovať osobné financie. Čo by ste povedali na to, keby ste podobne vedeli kúpiť alebo predať svoju nehnuteľnosť? Len pár klikov vám pomôže rýchlo a bezpečne urobiť jednu z najväčších transakcií vo vašom živote. 

Veríme, že podobné komfortné služby pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti prispejú k zjednodušeniu celého procesu. Častokrát ide o situáciu, ktorú zažívate raz za život, je preto dobré mať pri sebe podporu. Každý klient Reado získa registráciou bezplatný osobný digitálny profil, prostredníctvom ktorého sa môže kedykoľvek spojiť s Reado poradcom. Tento účet umožňuje predávajúcim nielen revidovať ich ocenenie a komunikovať s nami odkiaľkoľvek a kedykoľvek, ale aj sledovať celý proces predaja online.

Váš osobný digitálny profil vám umožní mať prehľad o všetkých fázach predaja vašej nehnuteľnosti. Od inzercie, cez obliadky, až po podpis rezervačnej a kúpnej zmluvy. Aj ked’ vám počas celého procesu radí náš expert, je pre nás dôležité, aby ste mali kontrolu nad celým procesom a aktuálny prehľad o predaji. To nám umožňuje adekvátnejšie reagovať na zmeny vašich potrieb a preferencií.

Tak, ako aj v mobilnom bankovníctve máte prehľad o svojich financiách, investíciách alebo úveroch, aj my vám vo vašom osobnom Reado účte poskytneme dáta a analýzy o cenách nehnuteľností, trhovej likvidite a aktuálnej ponuke. Veľkou výhodou je, že vám osobný digitálny účet vám zostáva k dispozícií aj po predaji vašej nehnuteľnosti s Reado. Naše služby tak môžete opätovne využiť kedykoľvek v budúcnosti. Či už budete chcieť získať bezplatné ocenenie na vašu novú nehnuteľnosť alebo porovnávať aktuálnu ponuku na trhu pri kúpe.

O značke Reado a o tom, ako to robíme ste si mali možnosť prečítať v predchádzajúcich blogoch alebo vo Forbes

Zistite viac o okamžitom ocenení prostredníctvom automatizovaného valuačného modelu, moderných riešeniach Expert, Easy a Switch, alebo sledujte dáta pre podporu predaja nehnuteľnosti.

Celý systém sme vyvinuli preto, aby sme Vám zjednodušili proces kúpy a predaja nehnuteľnosti. Preto sme otvorení vašim návrhom a odporúčaniam, čo by ste radi vo vašom osobnom Reado účte mali. Kľudne nás kontaktujte na support@reado.sk a sme vďační za vašu spätnú väzbu.

Zdieľať článok:

Ďalšie články

Ekológia v interiérovom dizajne

Zariadiť si interiér tak, aby bol v súlade s princípmi udržateľnosti, nie je vždy ľahká úloha. Poradíme Vám, ako začať a na čo pri zariaďovaní myslieť.