Plánujete kúpiť ? Získajte najnovšie ponuky ako prví !
Reado

Ako postupovať pri predaji bytu s Reado?

18.01.2022

Reado je nový spôsob predaja a kúpy nehnuteľnosti. Spoločne s realitnými expertmi z celej Európy, finančnými špecialistami, technologickými inovátormi a najmä z ľuďmi ako ste vy, ktorí hľadali nový, lepší spôsob predaja nehnuteľnosti, sme vyvinuli moderné, jednoduché, ale účinné a efektívne riešenia predaja nehnuteľnosti bez stresu a s istotou.

Sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti budúcnosti musí spĺňať špecifické potreby klientov, takže realitné služby nemôžu byť generické a všeobecné, ale musia presne adresovať potreby klientov. Preto sme v Reado vyvinuli a neustále zlepšujeme riešenia, ktoré sú pre vás pripravené v každej situácií. K tomu sme pre vás pripravili pokročilú technologickú platformu, ktorá agreguje a analyzuje veľké objemy dát o realitnom trhu a umožní vám sledovať celý proces predaja nehnuteľnosti online prostredníctvom vášho osobného Reado účtu.

V prvom kroku získate okamžité bezplatné ocenenie

V priebehu pár minút nám predstavíte vašu nehnuteľnosť a Reado vám s pomocou presných dát pripraví okamžité ocenenie nehnuteľnosti online a zadarmo. Vyhodnotená trhová cena nie je pre vás záväzná, ale pomôže vám upresniť vaše očakávania. Doplnkové informácie môžete doplniť prostredníctvom vášho Reado účtu alebo využite konzultáciu od nášho experta zadarmo. 

Vyberte si riešenie, ktoré potrebujete

Potrebujete predať a kúpiť súčasne? 

Viac ako polovica z nás je v situácií, kedy chceme kúpiť nové vysnívané bývanie, ale potrebujeme predať to aktuálne. Aj my sme mali tento problém…Ale vyriešili sme ho už aj za vás. 

Predať a kúpiť súčasne vám umožní riešenie Reado Switch. Reado Switch vám umožní predať vašu nehnuteľnosť s istotou už do 48 hodín, bývať vo svojom aj po predaji až 6 mesiacov, bez stresu nájsť nové bývanie a presťahovať sa len raz. Do nového! Získate tak finančné prostriedky za predaj s istotou a časový komfort na nájdenie a kúpu nového bývania. 

Aké výhody vám Reado Switch prináša?

 • Istý predaj bez zbytočných obliadok bez seriózneho záujmu
 • Získajte okamžité finančné prostriedky a komfort na kúpu nového bývania
 • Nájdite nové bývanie bez stresu a s istotou
 • Bývajte vo svojom aj po predaji až 6 mesiacov
 • Sťahujete len raz. Do nového!
 • A to všetko len pár klikmi

Chcete predať najvýhodnejšie?

Ak chcete predať najvýhodnejšie a maximalizovať váš zisk z predaja, tak vám odporúčame naše riešenie Reado Expert. Reado spolupracuje s najlepšími maklérmi po celom Slovensku a Česku, ktorých hodnotíme na základe špecializácie na lokalitu, objemu predaja, úspešnosti predaja, spoľahlivosti a ďalších faktorov a starostlivo vyberáme podľa vašich potrieb. K tomu poskytujeme našim partnerským maklérom aktuálne a presné dáta a analýzy o realitnom trhu, ktoré maklérom umožňujú pripraviť špičkový predajný plán, identifikovať každú príležitosť a nájsť najvhodnejších záujemcov o kúpu tak, aby sme predali aj vašu nehnuteľnosť najvýhodnejšie. 

Aké výhody vám Reado Expert prináša?

 • Starostlivo pre vás hodnotíme maklérov podľa špecializácie na lokalitu, úspešnosti predaja, spoľahlivosti a mnohých ďalších atribútov
 • Maklér, ktorý s vami bude spolupracovať, má 2 a viac rokov praxe a minimálne 25 predaných nehnuteľností vo vašej lokalite
 • Naši partnerskí makléri využívajú presné dáta o realitnom trhu a inovatívne technológie s cieľom predať vašu nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie 
 • Sledujte celý proces predaja transparentne prostredníctvom vášho Reado účtu
 • Reado je pre vás zadarmo a bez záväzku

Potrebujete predať okamžite?

Pokiaľ potrebujete predať rýchlo, máme pre vás pripravené riešenie Reado Easy. S Reado Easy získate nezáväznú ponuku už do 48 hodín. Po získaní ocenenia pripravíme vašu ponuku pre stovky hotovostných kupujúcich. Tak predáte vašu nehnuteľnosť bez stresu a s istotou.

Aké výhody vám Reado Easy prináša?

 • Istý predaj bez zbytočných obliadok bez seriózneho záujmu
 • Získajte okamžité finančné prostriedky 
 • Ponuku predstavíme stovkám hotovostných kupujúcich s cieľom maximalizovať cenu
 • Náš valuačný model vám poskytne presné ocenenie trhovej hodnoty
 • A to všetko len pár klikmi

Predaj nehnuteľnosti s Reado je naozaj jednoduchý, komfortný, istý a bez stresu. Kombinujeme moderné technológie s realitnou expertízou a finančnými inováciami, aby sme vám poskytli riešenia, ktoré práve potrebujete. Usilujeme sa stať lídrom v poskytovaní realitných riešení na trhu v celej Európe. O tom svedčí aj fakt, že sme hlavný partner Európskej asociácie realitných profesií (CEPI) a stovky klientov využíjú riešenia Reado mesačne. A sme tu práve pre vás.

Zdieľať článok:

Ďalšie články

Najlepšie lokality na bývanie v Bratislave

Viete, ktoré lokality sú najlepšími v hlavnom meste, ak berieme do úvahy zeleň v okolí, blízkosť parkov, občiansku vybavenosť, bezpečnosť, dostupné služby, či možnosti trávenia voľného času?

Minimalizmus v byte

Minimalizmus v byte patrí medzi najobľúbenejší dizajn. To ako ho pretaviť do funkčnej kuchyne.

Čo je lepšie? Dom vs. byt

Kúpa a predaj nehnuteľnosti sú považované za najzložitejšie rozhodnutia v živote. Je preto dôležité sa na toto rozhodnutie dôkladne pripraviť.